Mladi rukometaši deklasirali Slovake

ImageNakon neoèekivane pobjede nad Rusijom, reprezentacija Slovaèke ¾estoko je ušla u susret sa našom kadetskom repreznetacijom u ¾elji da još jednom iznenade. Meðutim, dostojan otpor pru¾ili su samo u prvih 20 minuta igre, da bi u nastavku bili potpuno prega¾eni.

Prednost BiH iz trenutka u trenutak se poveèavala, da bi se brojèanik na semaforu na kraju zaustavio na 41:29.

Ovim je kadetska rukometna reprezentacija BiH izborila priliku da se takmièi za mjesta od 9. do 12.

Pobjeda nad reprezentacijom Slovaèke došla je kao lijep poklon za sedamnaestogodišnjeg Damira D¾ebu koji danas slavi roðendan.

Narednu utakmicu naši mladi rukometaši igraju u petak, 15. 08. a ime protivnika æe biti poznato nakon veèerašnih utakmica (Srbija – Finska i Rusija-Maðarska)

sportsport.ba

Nakon 3 poraza ovo je druga pobjeda naših mladih rukometaša. Prva je bila protiv favoriziranih Madjara 39-32 a druga je protiv reprezentacije Slovaèke.