„U-21“ reprezentacija remizirala sa Srbijom

Danas je na stadionu „Tušanj“ u Tuzli „U-21“ reprezentacija odigrala neriješeno 1:1 sa odgovarajućom selekcijom Srbije.

Gosti su poveli u 24. minuti susreta auto-golom Gojka Cimirota. Izjednačenje našoj reprezentaciji donio je Marko Maletić u 50. minuti.

Stadion: „Tušanj“ Tuzla
Sudije: Emir Alečković, Goran Dujak, Jasmin Smajić
Strijelci:0:1 Gojko Cimirot (24',auto-gol), 1:1 Marko Maletić (50')
Žuti kartoni: Uroš Čosić, Filip Kostić (Srbija)

BiH: Kenan Pirić (46. Ivan Tirić), Danijel Graovac, Jasmin Mešanović (89. Anid Travančić), Marko Maletić (66. Petar Kunić), Srđan Grahovac, Sead Hajrović (46. Sead Jakupović (89. Mirza Ćemalović)), Dino Bevab (82. Stipo Marković), Gojko Cimirot (66. Ognjen Petrović), Dušan Jevtić (66. Haris Duljević), Mario Kvesić (46. Aldin Čejić), Filip Arežina (78. Sanjin Prcić). Selektor: Vlado Jagodić

Srbija: Nikola Perić, Nikola Aksentijević (81. Marko Petković), Uroš Čosić, Uroš Vitas, Aleksandar Pantić, Srđan Mijailović (88. Marko Poletanović), Darko Brašanac (81. Nemanja Radoja), Goran Čaušić (74. Aleksandar Kovačević), Miloš Jojić (81. Aleksandar Pešić), Đorđe Despotović (74. Nikola Stoiljković), Filip Malbašić (74. Filip Kostić). Selektor: Radovan Ćurčić