Pobjeda nad Makedonijom u drugoj prijateljskoj utakmici

Hokejaška reprezentacija Bosne i Hercegovine danas je u Olimpijskoj dvorani Zetra odigrala drugi prijateljski susret s Makedonijom.

Slavili su naši momci rezultatom 7:6 nakon produžetka.

Naši momci su bolje otvorili susret i brzo su došli do dva gola prednosti. Makedonci su uspjeli smanjiti, ali je prvih 20 minuta igre na kraju završeno vodstvom naše reprezentacije rezultatom 3:1.

Drugu trećinu bolje su otvorili Makedonci i nakon nešto više od deset minuta igre u ovom periodu došli do izjednačenja (3:3). U završnici druge trećine uspjeli smo ipak doći do četvrtog gola i u posljednjih 20 minuta ući s minimalnim vodstvom (4:3).

U posljednje dvije minute treće četvrtine ušlo se s rezultatom 5:5, a onda je naša reprezentacija došla do novog vodstva. Makedonci su ipak uspjeli izboriti produžetak golom 40 sekundi prije kraja.

U produžetku naši momci minutu prije kraja došli su do gola i pobjede protiv Makedonije u drugoj prijateljskoj utakmici (7:6). Makedonci su jučer slavili rezultatom 8:7.