Poraz 'haklera' od Norveške

alt
U drugoj utakmici kvalifikacionog turnira za odlazak na Svjetsko prvenstvo 2012 godine, u okviru grupe 1 naša malonogometna selekcija je pretrpjela poraz.

Nakon 20 minuta igre rezultat je glasio 0:0, da bih krajem 21 minuta kapiten Alen Lalić doveo našu selekciju u vodstvo. Ovaj pogodak je ujedno bio i Alenov treći na ovom turniru. Gosti su izjednačili početkom 32 minute, a strijelac pogodka je bio Lajaab.

Početkom 37 minuta kapiten bh. haklera Lalić je zaradio svoj drugi žuti karton, tako da je morao napustiti igru. Gosti su postigli svoj drugi pogodak 3 sekunde prije isteka kazne od 2 minute nakon isključenja kapitena Lalića. Strijelac pogotka za konačan rezultat od 1:2 je bio Skaga.

U drugom večerašnjem susretu koji je bio na rasporedu od 19:30 sati, Španija je savladala Belgiju sa 6:0.

Nakon ovog susreta naša selekcija je svoje šanse za prolazak u baraž svela na minimum. Naši hakleri će put u baraž osigurati samo ukoliko selekcija Belgije savlada Norvešku u sutrašnjem susretu koji je na rasporedu u 19:30 sati.

Naša reprezentacija svoj poslijednji meč ovog turnira igra portiv Španije sa početkom u 17:00 sati.