Samo remi u Italiji

ImageRukometna reprezentacija BiH remizirala je na gostovanju kod Italije (25:25) i tako znatno smanjila izglede za plasman na jedno od prva dva mjesta u grupi B.

Nakon izuzetno neefikasnog prvog poluvremena domaæini na odmor odlaze s jednim golom prednosti (10:9). U nastavku smo, takoðer, gledali blijedo izdanje izabranika Halida Demiroviæa, a Italija na kraju nije pobijedila samo zahvaljujuæi Grahovcu, koji je èetiri sekunde do kraj obrani sedmerac.

Narednu utakmicu naša reprezentacija igra u subotu, kada u Sarajevo dolazi Švicarska, koja je u 3. kolu na domaæem terenu takoðer igrala neriješeno protiv Srbije 32:32. Jedinu pobjedu u 3. kolu u našoj skupini ostvarila je Rusija svladavši Farske Otoke sa 37:16.