Poraz od Crne Gore u drugoj utakmici na turniru u Skoplju

Naša muška seniorska košarkaška reprezentacija danas je protiv Crne Gore odigrala svoju drugu utakmicu u sklopu pripremnog turnira ‘Trofej Makedonije’ koji se održava u Skoplju.

Nakon prvih 10 minuta rezultat je glasio 20:21 u korist Crnogoraca. U drugoj četvrtini Crnogorci su prednost povećali za 8 poena (14:22) pa se na poluvrijeme otišlo sa rezultatom 34:43.

U trećoj četvrtini Crnogorci prednost sa poluvremena su povećali za pet poena (17:22) pa je Crna Gora u posljednju četvrtinu ušla sa prednosti od 14 poena. U posljednoj četvrtini naši seniori su uspjeli smanjiti zaostatak za 4 poena (17:13) što je bilo dovoljno za konačnih 68:78.

Najefikasniji u našim redovima bili su Mirza Teletović sa 24 postignuta poena uz 9 skokova i Jusuf Nurkić sa 15 poena uz 6 skokova, tri ukradene lopte i po dvije asistencije i blokade.

Statistički učinak seniora protiv Crne Gore

Svoju posljednju utakmicu na pripremnom turniru u Skoplju naši seniori igraju sutra (petak) protiv domaćina turnira Makedonije. Susret je na rasporedu od 20:30 sati.