Makedonija bolja od BiH u prvoj prijateljskoj utakmici

Hokejaška reprezentacija Bosne i Hercegovine poražena je u subotu u prijateljskom susretu od Makedonije u Olimpijskoj dvorani Zetra rezultatom 8:7.

Makedonci su prvih 20 minuta igre riješili u svoju korist rezultatom 3:1. Makedonija je povela s 2:0, a onda su naši hokejaši smanjili rezultat na 2:1. Prva četvrtina završena je vodstvom Makedonije rezultatom 3:1.

U drugoj trećini Makedonci su još jednom bolji protivnik. Ovaj period igre riješili su u svoju korist rezultatom 3:2, a u jednom trenutku vodili su i sa 6:2.

U trećoj četvrtini mnogo bolja igra izabranika Briana Jokata. Ovaj period igre riješili smo u svoju korist rezultatom 4:2, ali to nije bilo dovoljno za pobjedu. Makedonci su slavili s 8:7.

Priliku za popravni naši hokejaši imat će danas (nedjelja), kada je na rasporedu drugi duel dvije reprezentacije.