Mlada reprezentacija remizirala sa Crnom Gorom

Danas su na stadionu „Vrapčići“ u Mostaru „U-21“ selekcije BiH i Crne Gore odigrale neriješeno 1:1.

Crna Gora povela je u 20. minuti utakice golom Marka Vukčevića. I pored brojnih prilika naše reprezentacije u prvom poluvremenu s vodstvom Crne Gore se otišlo na odmor.

Marko Maletić donosi izjednačenje Bosni i Hercegovini u 53. minuti, što je bio i konačan rezultat utakmice.

„Nismo uspjeli da postignemo pogodak na vrijeme pa smo zato igrali u grču. U drugom poluvremenu smo bili bolji i stvarali prilike i došli do izjednačenja. Zahvalio bih se mostarskoj publici koja je nas je podržavala tokom cijelog meča. Mi se sada okrećemo pripremama za kvalifikacioni susret sa Mađarskom“, rekao je nakon susreta selektor BiH Vlado Jagodić.

• Stadion: „Vrapčići“ Mostar
  • Sudija: Ognjen Valjić
  • Pomoćnici: Hrvoje Turudić, Almir Čišić
  • Golovi: 0:1 Marko Vukčević 20', 1:1 Marko Maletić 53'.
  • Žuti kartoni: Branislav Janković (Crna Gora)

Bosna i Hercegovina: Kristijan Jajalo (81. Nikola Vasilj), Sead Jakupović (46. Ognjen Petrović), Jasmin Mešanović (46. Bahrudin Atajić), Sanjin Prcić (65. Denis Zvonić), Marko Maletić (64. Mirza Ćemalović), Srđan Grahovac, Sead Hajrović, Dino Bevab ( 46.Bojan Letić), Gojko Cimirot (46. Tomislav Barišić), Mario Kvesić (46. Goran Zakarić, 81. Danijel Graovac), Aldin Čajić (46. Haris Duljević). Selektor: Vlado Jagodić.

Crna Gora: Danijel Petković (46. Ivan Butorović), Ilija Bogdanović (59. Risto Radunović), Igor Vujačić (71. Filip Mitrović), Marko Vukčević, Nebojša Kosović, Branislav Janković, Ermin Alić, Nemanja Gojačanin (46. Momčilo Raspopović), Aleksandar Boljević (48. Stefan Mugoša), Darko Zorić (59. Deni Hočko), Žarko Grbović (67. Miloš Pavičević). Selektor: Dušan Vlaisavljević