U18 – žene: Poraz od Hrvatske, protiv Rusije za 11. mjesto

Ženska juniorska reprezentacija jučer je poražena od Hrvatske u utakmici za plasman od 9. do 12. mjesta na Europskom prvenstvu u Mađarskoj.

Nakon prvih 10 minuta igre Hrvatice su imale prednost od osam poena (4:12), da bi u drugoj četvrtini istu povećale za 14 poena (14:28) i na pauzu otišle sa velika 22 poena prednosti.

U trećoj četvrtini prednost Hrvatske selekcije nad našom se povećala za poen (23:24), u četvrtoj za pet (11:16) što je bilo dovoljno za uvjerljivu pobjedu Hrvatske nad našom selekcijom rezultatom 52:80.

Najefikasnije u našim redovima bile su Gabriela Visković sa 16 poena i Ksenija Mitrić sa 13 poena.

Statistički učinak juniorki u utakmici s Hrvatskom

Posljednju utakmicu na EP-u u Mađarskoj naše juniorke odigrati će danas (13.08.) za plasman na 11. mjesto protiv Rusije sa početkom u 15:30 sati.